1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (26 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukat ve Hukuki Danışmanlık Bürosu

Adana’daki en iyi avukatlar ve hukuk büroları arasında ismi geçen Avukat Saim İNCEKAŞ kurucusu olduğu Adana İncekaş Hukuk Bürosu’nda yasal danışmanlık ve temsil hizmeti sunmaktadır. İşte Saim Bey ile ilgili merak edilen bilgiler:

 ADRES: 

  • Kayalıbağ Mahallesi, Ziya Algan İş Merkezi K:5 D:41, Seyhan/Adana


 TELEFON: 

 E-POSTA:

Hukuk Üyelikleri:

İncekaş Hukuk Adana Web Sitesi: https://av-saimincekas.com/

Avukat Saim İncekaş HAKKINDA:

Avukat Saim İncekaş- Adana Boşanma-Aile Avukatı, Ceza Avukatı, İşçi Avukatı, Miras Avukatı Adana’da kararlı ve kaliteli avukatlık hizmeti sunar. Uzmanlık alanlarımızı özellikle ceza ve boşanma davalarıdır. Avukatlarımız alanlarında uzmandır. Av. Saim İncekaş Adana Barosu’na kayıtlı olarak çalışmaktadır.

Yaptığımız incelemeler neticesinde internet sitesinin günlük 10.000’den fazla ziyaretçisi olduğunu tespit ettik. Sitede en çok okunan yazılar arasında Aile Hukuku, Boşanma Avukatı, Ceza Avukatı kategorileri yer almakta.

Avukatın Özgeçmiş sayfasından edindiğimiz bilgiler doğrultusunda ise yurtdışında birçok hukuk eğitim programına katıldığını, üniversite geçiş sınavında ilk 3.000 derecesiyle hukuk fakultesini kazandığını görmekteyiz.

Misyon, vizyon, amaç ve ilkelerini açıklayan Avukat Saim İNCEKAŞ özellikle Adana Avukatları arasında en sıkı takipte olduğumuz kişidir.

Uzmanlık Alanları:

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Boşanma ve Ceza Avukatı bilgileri:

Adana ilinde faaliyet gösteren hukuk büromuz profesyonel, uzman ve kararlı şekilde avukatlık hizmeti sunmaktadır. İncekaş Hukuk ve Avukatlık Bürosunun önceliği doğruluk ve dürüstlük, azimli, hevesli ve çalışkan bir hizmet sunmaktır. Hukuki açıdan müvekkillerimize her türlü desteği sağlamak için çabalarız. Avukatlık hizmeti insan ilişkilerinde herhangi bir problemin çıkmasını önleyici bir karaktere sahiptir. Türkiye’de genellikle bir problem çıktıktan sonra avukata başvurulur. Avukatlık ücretleri kanunen belirlidir. Avukatınıza ücret ve mahkeme masraflarını özgürce sorabilirsiniz. İncekaş Hukuk Boşanma ve Ceza Avukatları olarak müvekkillerimize her zaman şeffaf ve açık davranırız. Onlara izleyeceğimiz usul ve yöntemleri çevreli bir şekilde anlatırız. Güven ve saygınlık bizim için ön plandadır. Bu nedenle müvekkil ve müşterilerimizden aldığımız her işi en titiz şekilde yerine getiririz.

Avukat Saim İNCEKAŞ – Adana Avukat ve Hukuk Danışmanlık Bürosu uzman avukatları ile avukatlık ve hukuki danışma hizmeti sunmaktadır. Adana boşanma avukatı, ceza avukatı, miras avukatı, gayrimenkul avukatı dallarında uzman avukat olarak hizmet sunulmaktadır.

Avukat Saim İncekaş Adana Avukat ve Hukuk Bürosu – Adana Boşanma Avukatı – Aile Hukuku – Adana Ceza Avukatı – Miras Avukatı – İşçi Hakları Avukatı incelememizin sonuna geldik. Umarız incelemelerimiz sayesinde aradığınız avukatı en kısa sürede bulursunuz!

Avukat ile İlgili Bazı Linkler:

Adana Avukatlık Alanları: https://av-saimincekas.com/calisma-alanlarimiz/

Avukatın Özgeçmişi: https://av-saimincekas.com/avukat-saim-incekas-ozgecmis/

Avukatın Yazı ve Makeleleri: https://av-saimincekas.com/saim-incekas-adana-avukatlik-kategorileri/

Avukat Saim İNCEKAŞ görsel

Rehber: AdanaAvukatlari

Adana Barosu’na kayıtlı olarak çalışan avukatler ve hukuk ofisleri Adana Yerel Avukatlık Rehberimize ofislerini ekleyebilirler.

Check Also

Avukat Aylin Yıldırım

Avukatın Adı Soyadı:Avukat Aylin YıldırımSicil Numarası:2339Şehir:Adanaİlçe / Semt:SeyhanTelefon Numarası:0(322) 359 0163Mail Adresi:info@aylinyildirim.av.trİnternet Sitesi:İnternet sitesi mevcut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir